Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu



Zapytania 2014 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Łukasz Chrzanowski | 2015-12-25 13:44:45
finlandia, finland

Spero Health Oy Mr Janne Warnicki, mailto: janne@sperohealth.fi ph. (+358) 400 407852 Etelaranta 6, 28100 Pori (firma poszukuje dostawcy koncentratu białka serwatkowego WPC 70/80)

Spero Health Oy
Mr Janne Warnicki, mailto: janne@sperohealth.fi
ph. (+358) 400 407852
Etelaranta 6, 28100 Pori
(firma poszukuje dostawcy koncentratu białka serwatkowego WPC 70/80)

Lepistön Muotti Oy
www.lepistonmuotti.fi
Mr. Pekka Mankinen, mailto: pekka.mankinen@manpek.fi
+358 500 303 048
Arrakoskentie 66, 17530 Arrakoski
(firma zajmuje się projektowaniem i produkcją produktów i odlewów plastikowych, poszukuje dystrybutorów swoich produktów i usług)

HALAX Oy

www.halax.fi
Mr Tuomas Tiirinki, mailto: tuomas.tiirinki@kitasakura.fi
ph. (+358) 40 5940942
Aleksanterinkatu 15 b, 00100 Helsinki
(firma poszukuje dostawców/producentów kompaktów WC, muszle toaletowe)

STX FINLAND Oy
www.stxeurope.com
Mr. Samuli Kahala, mailto: samuli.kahala@stxeurope.com
tel.(0358) 106700
POB 666, 20101 Turku
(stocznia w Turku poszukuje wykonawców; pipe prefabrication, thick plate ducts oraz innych wyrobów wg rysunków zamawiającego)

eWORK NORDIC
www.eworknordic.com
Mr. Michael Ljungqvist, mailto: michael.ljungqvist@eworknordic.com
tel. (0358) 207 870814
Keilaranta 1, 02150 Espoo
(firma poszukuje firm małych i średnich z sektora ICT do współpracy; software, mobile, testing itp.)

Suomen Puukivi Tmi
www.puukivi.com
Mr. Rainer Lindfors
mailto: suomen@puukivi.com
Tammistontie 2, 45200 Kouvola
ph. (+358 400 774 687)
(firma poszukuje producentów metalowych i drewnianych narzędzi i sprzętu ogrodniczego, altanek, stołów ogrodowych, ozdób ogrodowych, doniczek, posągów i dzbanów, innych produktów ogrodowych)