Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko narodowe na targach Alihankinta 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-03-28 15:23:57
targi, tampere, finlandia, przemysł elektromaszynowy, przemysł energetyczny, przemysł metalowy, maszyny i urządzenia, polskie stoisko narodowe, polski pawilon, polska agencja inwestycji i handlu, paih, zagraniczne biuro handlowe w finalndii, zbh helsinki, 2019, alihankinta

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Helsinkach zaprasza polskie firmy z sektora podwykonawstwa przemysłu elektromaszynowego, energetycznego i metalowego (dostawcy produktów i usług, firmy wyspecjalizowane w produkcji elementów do maszyn i urządzeń) do udziału w targach Alihankinta 2019, które odbędą się w dniach 24-26 września 2019 r. w Tampere.

W dniach 24-26 września 2019 w Tampere odbędzie się 31. edycja międzynarodowych targów podwykonawstwa przemysłowego w Finlandii - Alihankinta 2019. Są to największe tego typu targi w Skandynawii. W ostatniej edycji wzięło udział ok. 1000 wystawców z dwudziestu krajów i odwiedziło ją ok. 20 000 gości.

 

Targi dotyczą podwykonawstwa, głównie w przemyśle elektromaszynowym, metalowym i energetycznym. Przemysł energetyczny zawsze był jednym z motorów fińskiej gospodarki. Obecnie trwa proces szukania alternatywnych miejsc dla produkcji elementów poza Finlandię.

 

Targi są bardzo ważnym wydarzeniem dla wszelkich firm, które w ramach swojej produkcji chciałyby szukać zleceń na rynku fińskim. Jest to też najbardziej efektywna forma zarówno poznania fińskiego rynku, jak też spotkań z potencjalnymi partnerami w jednym miejscu. We wszystkich spotkaniach, firmy będą mogły liczyć na pomoc naszego biura w Helskach.

 

Pakiet dla polskiego podwystawcy obejmuje:

 • Współdzielenie polskiego stoiska organizowanego przez Zagraniczne Biuro Handlowe w Helsinkach Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. o powierzchni 33 m2 przewidzianej na 10 stanowisk.
 • Status oficjalnego wystawcy na targów.
 • Stanowisko wystawcy obejmuje:
  1. Stolik wystawiennicy z szafką i logotypem podwystawcy.
  2. Krzesło barowe.
  3. Gniazdo elektryczne.
  4. Dostęp do kawy, herbaty, wody i ciastek na stoisku dla wystawcy i ich gości. 
  5. Wspólną przestrzeń.
  6. Standardowy banner reklamowy z grafiką firmy umieszczany na stoisku (grafika do uzgodnienia z ZBH).
 • Wejściówki dla pracowników podwystawcy wystawcy.
 • Opis firmy do 100 znaków (więcej za dodatkową opłatą), wraz z możliwością dodania odpłatnie logotypu, w drukowanym przewodniku oraz na stronie internetowej targów Alihankinta 2019.
 • Obsługa spraw administracyjnych, rejestracji i innych dotyczących udziału w targach przez Zagraniczne Biuro Handlowe w Helsinkach.

 

Zespół Zagranicznego Biura Handlowego w Helsinkach będzie do dyspozycji uczestników w trakcie całego wydarzenia, w szczególności w rozmowach i spotkaniach B2B z fińskimi partnerami.

 

Koszt:

 • Opłata za pakiet wynosi 500 EUR (ok. 2200 PLN) brutto.
 • Opłata za rejestrację do organizatora targów w charakterze podwystawcy wynosi 290 EUR (ok. 1250 PLN) + VAT 24%.
 • Koszty podróży oraz zakwaterowania uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

 

Rejestracja:

 • Liczba miejsc ograniczona do 10 firm.
 • Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 kwietnia 2019 r.
 • Zgłoszenia przyjmuje Kierownik ZBH Helsinki Tomasz Orłowicz pod adresem tomasz.orlowicz@paih.gov.pl, dw Patrycja Saxlund patrycja.saxlund@paih.gov.pl.
 • Firmy zakwalifikowane do udziału w wydarzeniu zostaną poinformowane.

 

Załączniki:

 

Miejsce wydarzenia:

Tampereen Messu- ja Urheilukeskus (Tampere Exhibition and Sports Centre) Ilmailunkatu 20

FI-33900 Tampere

Finlandia

www.alihankinta.fi
Pliki do pobrania

Alihankinta - formularz
docx | 15.34 KB
Pobierz
Alihankinta - regulamin
docx | 24.26 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Leather Gloves Tokyo

Our soft grain Leather Driving Gloves to provide protection during a variety of activities incl...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Energia i surowce odnawialne, Meble Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert