Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKOMUNIKAT W SPRAWIE SPRZEDAŻY SKŁADNIKÓW MAJĄTKU RUCHOMEGO WYDZIAŁU PROMOCJI HANDLU I INWESTYCJI AMBASADY RP W HELSINKACH W LIKWIDACJI

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Półtorak | 2018-01-10 10:09:21
likwidacja, sprzedaż majątku ruchomego

Informujemy, iż w związku z likwidacją Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Helsinkach, wydział ogłasza sprzedaż używanych składników rzeczowych majątku ruchomego wg. załączonej specyfikacji ( zał. 1).

Oferowane do sprzedaży rzeczy można nabyć w nieprzekraczalnym terminie do 28 stycznia 2018 r. Rzeczy do sprzedaży można oglądać w siedzibie wydziału po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym (+358 9 686 00 60) lub pocztą elektroniczną (helsinki@trade.gov.pl). Podane w załączniku nr 1 ceny są cenami ostatecznymi i nie podlegają zmianie. Nabywca po dokonaniu zakupu zobligowany jest do natychmiastowego zapłacenia ceny sprzedaży do kasy wydziału. Zakupione rzeczy należy odebrać na koszt własny w terminie maksymalnie 2 dni roboczych od daty zakupu. Wydział nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady. Zakupione rzeczy nie podlegają reklamacji ani zwrotowi. Sprzedaż prowadzona będzie na podstawie przepisów rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 4 kwietnia 2017r. w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania niektórymi składnikami majątku Skarbu Państwa.

 

Załącznik nr 1 do Komunikatu: PPE_PL_Zalacznik nr 1 do Komunikatu.pdf
Pliki do pobrania

Załącznik nr 1 do Komunikatu
pdf | 368,25 KB
Pobierz