Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi NATURA FOOD i beECO, 13-15 października 2017r. w Łodzi

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Półtorak | 2017-04-06 13:07:47
targi, bioprodukty, ekożywność, żywność

W terminie 13-15 października 2017r. w Łodzi odbędzie się X edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VI Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO - największe wydarzenie branży eko produktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi NATURA FOOD i beECO od wielu lat są najważniejszą branżową imprezą, dedykowaną bioproduktom, ekożywności oraz produktom naturalnym, regionalnym i tradycyjnym. Poprzednia edycja okazała się rekordową w liczbie wystawców - blisko 370 firm zaprezentowało swoją ofertę. Program targów obfitował w wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących, przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko, dzięki czemu w wydarzeniu uczestniczyło ponad 12 000 odwiedzających.

Aspekt biznesowy jest najważniejszym elementem targów, dlatego w ramach NATURA FOOD i beECO 2017 jak co roku odbędzie się szereg spotkań i konferencji branżowych, przeznaczonych dla producentów artykułów ekologicznych, a także właścicieli i pracowników sklepów – Akademia Biokuriera oraz seminaria w ramach BIObiznes Forum. Już po raz trzeci zorganizowane zostanie Forum EKObranży poświęcone zagadnieniom handlu i sprzedaży w biznesie ekożywności. Wzrastający w Polsce o 30% rynek bioproduktów, jak również coraz większe zapotrzebowanie konsumentów na produkty wysokiej jakości sprawiają, że Targi NATURA FOOD i beECO są idealnym miejscem do budowania i rozwijania sieci kontaktów handlowych z podmiotami z Polski i Europy.

Więcej informacji: www.naturafood.pl; www.beeco.com.pl

Kontakt:
Agata Szczepaniak - Kierownik Projektu
tel. +48 42 632 69 86, kom. 603 172 934,
e-mail: a.szczepaniak@targi.lodz.plPPE_PL_1000x252 strona glowna 2.jpg