Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuProgram Informacyjny „Niezwykłe właściwości zwykłych owoców”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maciej Czerniakiewicz | 2017-02-07 12:39:57
jagody, borówki

„Niezwykłe właściwości zwykłych owoców” to kampania promocyjno-informacyjna realizowana przez Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej na rynkach pięciu krajów: Polski, Austrii, Szwecji, Finlandii i Czech. Produkty objęte programem to europejskie owoce jagodowe - truskawki, maliny, porzeczka czarna i borówka. Program obejmuje szereg działań informacyjno-promocyjnych. Mają one na celu zapoznanie konsumentów z wysoką jakością, bogactwem składników mineralnych i witamin oraz niepowtarzalnym smakiem owoców jagodowych pochodzących z Unii Europejskiej.

W 2015 roku Związek Sadowników RP zainicjował trzyletni Program Informacyjny „Niezwykłe właściwości zwykłych owoców”. W jego ramach prowadzona jest edukacja konsumentów w zakresie korzyścipłynących ze spożywania europejskich owoców jagodowych. Programskoncentrowany jest na promocji truskawek, borówek, malin i czarnych porzeczek, które charakteryzują się wysoką jakością, bogactwem składników mineralnych i witaminoraz niepowtarzalnym smakiem.Kampania swoim zasięgiem obejmuje Polskę, Austrię, Finlandię, Szwecję oraz Czechy. W 2016 roku przeprowadzono szereg działań, które zaangażowały w promocję europejskich owoców jagodowych przedstawicieli mediów oraz ekspertóww dziedzinie produkcji oraz certyfikacji żywności, a także dietetyki.

więcej o Programie PPE_PL_Coraz wiecej ekspertow angazuje sie w promocje europejskich owocow jagodowych .pdf
Pliki do pobrania

Coraz więcej ekspertów angażuje się w promocję europejskich owoców jagodowych
pdf | 847.86 KB
Pobierz