Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi NaviGate w Turku 18 - 19 maja 2016 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maciej Czerniakiewicz | 2016-05-23 11:35:32
statki, stocznie

W dniach 18 - 19 maja 2016 r. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Helsinkach zorganizował stoisko informacyjne i seminarium pod tytułem "Let`s create a Polish-Finnish Maritime Business Bridge" podczas targów NaviGate w Turku.

Impreza poświęcona była szeroko pojętemu sektorowi morskiemu i obejmowała m.in. tematykę: R&D, edukację i szkolenie, sektor ICT, nowe rozwiązania w energetyce i produkcję urządzeń. W targach uczestniczyło ponad 150 wystawców fińskich i zagranicznych pracujących i współpracujących z sektorem morskim. W trakcie imprezy organizowano liczne spotkania i wykłady dotyczące m.in. najnowszych rozwiązań w przemyśle morskim prowadzone zarówno przez firmy fińskie jak też uczelnie wyższe.

Na naszym stoisku gościliśmy przedstawicieli polskich firm i instytucji (Centrum Techniki Okrętowej S.A., EXPOM S.A., FAMOR S.A., Remontowej LNG Systems Sp. z o.o., Polskiego Klastra Morskiego, Invest Pomerania, Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Portu Nowych Technologii, Urzędu Miasta Gdynia).

więcej/fotorelacjaPPE_PL_NaviGate informacja.pdf
Pliki do pobrania

NaviGate informacja
pdf | 1.25 MB
Pobierz