Haku Valikko
A A A Suuri kontrasti: A A

Export Promotion PortalKondenzančé plynové kotle

Piec gazowy dwufunkcyjny

Piec gazowy dwufunkcyjnyen pl sk
Osake Painatus Lataa PDF
Yrityksen osoite kuuluttaja tarjous
Wentor
68-200 Żary
Słowackiego 4c
Poland
Yhteyshenkilö
Piotr Wentlant
info@wentor.pl
Puh: 68 363 81 88
http://www.wentor.pl

Język komunikacji:
Polski,

Kuvaus tilauksen

V našich kotloch používame iba tie najlepšie komponenty. Týmto spôsobom zaručujeme bezproblémovú prevádzku našich kotlov.
Nerezový výmenník tepla alebo mosadzné hydraulické komponenty sú našimi charakteristickými črtami.
Na riadenie prevádzky vášho kotla môžete použiť špeciálne termostaty Warmhaus. Na výber je viac typov, od jednoduchých po pokročilejšie, s pripojení pomocou kábla ale je bezdrôtové. Kondenzačné plynové kotle s ohrevom TÚV Enerwa Plus je dostupná v týchto variantoch:
24/31 kW (UK/TÚV), prietok TÚV: 14,8 l/min
28/35 kW (UK/TÚV), prietok TÚV: 16,8 l/min
33/39 kW (UK/TÚV), prietok TÚV: 19,0 l/min
Výmenník tepla je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Modulácia 1:10.
Główną zaletą gazowych dwufunkcyjnych kotłów grzewczych Warmhaus Enerwa i EnerwaPlus jest ich szerokość 288 mm. Dzięki temu łatwo dopasowują się do wąskich miejsc montażu. Nowoczesny i estetyczny design pozwala go zawiesić w kuchni lub na balkonie.
Piec gazowy dwufunkcyjny jest zgodny z dyrektywą ErP. Wydajność pracy ciągłej dochodzi do 108%. Gwarantuje niższe zużycie gazu i energii elektrycznej. Jest zgodny z dyrektywami UE w zakresie ochrony środowiska. Piec gazowy posiada wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej. Dzieki jednoczesnemu podawaniu podwójnej pojemności wody gwarantuje cichą pracę i niskie straty ciepła. Elektroniczna pompa sterująca zapewnia silniejsze i bardziej ciche krążenie. Piec gazowy dwufunkcyjny wyposażony jest w nowoczesny panel LCD, który może być sterowany aplikacją.


Täydentävät tiedot

Piec gazowy dwufunkcyjny jest zgodny z dyrektywą ErP. Wydajność pracy ciągłej dochodzi do 108%. Gwarantuje niższe zużycie gazu i energii elektrycznej. Jest zgodny z dyrektywami UE w zakresie ochrony środowiska. Piec gazowy posiada wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej. Dzieki jednoczesnemu podawaniu podwójnej pojemności wody gwarantuje cichą pracę i niskie straty ciepła. Elektroniczna pompa sterująca zapewnia silniejsze i bardziej ciche krążenie. Piec gazowy dwufunkcyjny wyposażony jest w nowoczesny panel LCD, który może być sterowany aplikacją.CPV


  • Kodinkoneet
Tarjoustapa
myynti
Maa
Poland
Määräaika tarjousten vastaanottamiselle
26.02.2020
Voimassa
30.08.2019
Branches
Energia i surowce odnawialne, Budownictwo,
Ostaja ulkomailla
NO